ISO

Co Vám nabídneme:
• obchod s rostlinnými komoditami
• výroba krmných směsí
• prodej nafty
• dodávky chemie,hnojiv a osiv
• nákladní doprava
• opravy motorových vozidel

Činnost

 

Nabízíme široký sortiment kompletních a doplňkových krmiv pro všechny druhy a kategorie hospodářských zvířat, obilní šroty a vybraný sortiment surovin (krmnou sůl, krmný vápenec, určitá proteinová krmiva apod.).

Při recepturální tvorbě provádíme počítačovou optimalizací jednak vybilancování optimálních nutričních hodnot na požadované parametry, tak i optimalizaci cenovou (požadovaná výživná hodnota x levné vstupní suroviny = konkurenční cena finálního výrobku).

Krmiva vyrábíme podle požadavků zákazníka v sypké nebo granulované formě (případně granule drcené) o velikosti granulí 2,0 mm, 2,8 mm, 3,5 mm a 4,7 mm.

Veškeré výrobky jsou ošetřeny inhibitorem plísní, do vybraných výrobků jsou aplikovány chemoterapeutika a antikokcidika, stimulátory růstu, enzymy, zchutňovadla, acidifikátory, protimykotoxinové přípravky apod.

Doprava krmiv na místo určení je zahrnuta v ceně výrobku. Výrobky jsou dodávány volně ložené nebo pytlované na paletách dle přání zákazníka.

Vybrané druhy krmiv jsou tukovány.

Požadavky drobnochovatelů jsou uspokojovány v maloprodejně, krmiva jsou dodávána v balení dle přání zákazníka.

Provádíme kompletní zookonzulentskou činnost, ve spolupráci s našimi obchodními partnery pomáháme řešit aktuální problémy ve výživě a zdravotním stavu v chovech našich zákazníků.

Kontakt:

manager pro krmiva a výživu: Ing. Vladislav Jedlička mob.: 721 241 812 vladislav.jedlička@agrovykup.cz

vedoucí VKS, technolog: Ing. Ivo Konvalina mob.: 725 311 853  ivo.konvalina@agrovykup.cz

fotogalerie: 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.